Květen 2012

informations about this weekend and more.

18. května 2012 v 14:20 | Lizz. |  something like diary.
Ahoj.Dneska píšu jen tak na rychlo.Nebudu tu přes celý víkend,jak už jsem psala v minulém článku (ano,ten dlouhý :D).A taky jedna novinka.Nevím,ale asi si dám pauzu.Nevím,na jak přesně dlouho prostě...Chcete něco vědět?Šíleně mě to táhne na fansite stránku.Přemýšlela jsem už o pár lidech (s kým tu fansite) a nemyslete si,že mě to napadlo dneska.Chtěla jsem fansite už dříve.Měla jsem jich už hodně,ale to už je docela dost dlouho.

Kdybych tady náhodou nebyla příští týden (kvůli té neaktivitě),tak pamatujte.Řeknu to už teď. OD 28.5.2012 (pondělí)- 31.5.2012 (čtvrtek) tu taky nebudu.Jedeme na ten školní výlet.Takže bych se tu objevila 1.6.2012 a kdyžtak napsala co a jak dál a popřípadě i dala ten odkaz na fansite.
Nic víc vypisovat nebudu. :)
Mějte se krásně,nezlobte a užívejte krásného počasí - tedy pokud bude. :)
Lizz.
P.s. : Na twitteru budu určitě (tedy ten příští týden),na tom jsem docela dost závislá. :D A na skypu...jak bude nálada. ;DD

Animation from we♥it

keep calm and LOVE TWITTER.

16. května 2012 v 16:10 | Lizz. |  something like diary.
Hi my honeys.♥ Dneska jsem zkončila ve škole už v půl dvanácté,takže celkem pohoda. :P Až na to,že jsme psali z matiky,která by ale mohla dopadnout docela slušně a dostala jsem za tři z fyziky.No jo no,co se dá dělat.Ale tak tam mám většinou dvojky,takže to musím utáhnout do toho vysvědčení na tu dvojku.Stejně tak i tu matiku,nesmím mít žádnou trojku na vysvědčení.A včera jsem dostala jedničku z angličtiny(dobře,jedna mínus,ale ta chyba byla taková fakt mini).Takže to jsem byla ráda. :) Překlad písniček a videjí s 1D se VYPLÁCÍ lidi! :D Ale samozřejmě je to i tím,že jsem se i docela učila.Mám angličtinu ráda.No určitě víc,než češtinu.Jsem to ale vlastenec. :D Ale tak když máte učitelku na češtinu jako my,tak...byste pochybovali taky. :D


diary with my favourite music no#1.

14. května 2012 v 16:40 | Lizz. |  something like diary.
Ahoj.Dneska mám výjímečně čas a to je pondělí,takže jsem vám našla pár mých oblíbených písniček a ještě k tomu pár mých slov.Nejspíš pojedeme se třídou na "školu v přírodě" - opravdu jen v uvozovkách. :D Mělo by to být na čtyři dny,ale ještě nic není jisté.A bylo by to až později,zhruba za čtrnáct dní,takže hlavně nejančete,že už jedu teď. :D Vše bych potom ještě upřesnila.Ale jelikož jsme dneska učitelku naštvali (tedy já ne,ale NĚKDO určitý ano),tak to moc dobře pro nác nevypadá,uvidíme. :) Dneska musím vyhledat ještě nějaký věci na dějepis,takže mám toho ještě dost.Jen jsem chtěla napsat.Alespoň víte,co se děje. :)

A teď ty písničky.Tentokrát tam 1D dávat ani nebudu,ty si POUŠTÍM KAŽDÝ DEN A VŠECHNY,TAKŽE TY JSOU AKTUÁLNÍ POŘÁD. ;D Dávám sem jiné. Užijte si je. :)

0.01 Taio Cruz [Troublemaker]

0.02 Rihanna [Where Have You Been]

0.03 Flo Rida ft. Sia [Wild Ones]

0.04 Cover Drive [Twilight]

Animation from weheartit [byla jsem z ní mimo :** :P :D♥♥]

(new) little baby.

13. května 2012 v 14:59 | Lizz. |  something like diary.
Ještě dneska jsem musela napsat.Zrovna jsme přijeli s rodinou (tety,rodiče,sestřenice - a samozřejmě její manžel) z nemocnice.Byli jsme navštívit sestřenici (je jí 25 let - mimochodem),která včera porodila.Máme prvního kluka do rodiny! :D My jsme totiž holčičí klan. :D Samý holky,takže nám to pěkně přerušili. :D Opravdu jsou tu v naší rodině chlapi jenom jako otcové,ale potomci..tsss...samé holky. :D Ale tedy stálo to za to.On je úplně ňuňu.♥ Strašně maličkatý stvoření a je absolutně kouzelnej. :))♥ Takový naducaný tvářičky,malý ručičky prostě...Kouzlo. :) Jen jsem vám to chtěla napsat,protože jsem se s tímto zážitkem ještě chtěla svámi dneska podělit. :)

(do)užijte si neděli.
Lizz. :)

when he opens his arms and holds you close tonight...

12. května 2012 v 18:10 | Lizz. |  something like diary.
It just won't feel right,'Cause I can love you more than this, yeah ...
Tak tohle jste si zřejmě nepředstavovali,že?Objevila jsem se zde - ANO!A čeká vás slohovka!Těšíte se?Myslím,že jo (trapný moment,když si musím odpovídat sama). :D Je to ta slibovaná a dlouhá.Muchachá!Jsem ďábel. :P ;D A šetřit smajlíkama taky nebudu,protože mám proč.Vše se dozvíte v průběhu.A nevšímejte si kdyžtak toho,že jsou tady jenom animace s NIMA.Mám pár důvodů.Opravdu. :D (a ano,slyšela jsem o tom anti-blogu,kdyby se někdo ptal.Ta "slečna" tam už má také ode mně jeden komentář.)Ale teď jdeme na to příjemné. :D


i will not on blog.

11. května 2012 v 14:10 | Lizz. |  something like diary.

Zdravím všechny příznivce tohoto blogu (je jich málo - vím to. :P) Tento víkend tu zřejmě vůbec nebudu.Nemám chuť.Čas by byl,ale prostě se mi nějak tak nechce dřepět na blogu,a to i přes to,že má být o víkendu ošklivo.Ale tak třeba jo,ale vidím to marně.Opravdu se omlouvám,ale trošku mě prosím chápejte.Ale komenty psát budu. :D Už mám také skluz snad ve všech FFkách,které čtu.Přibývají stále nové díly, a já je totálně neztíhám.Takže to napravím o víkendu.Na skypu ale snad budu,pro ty,co si myslí,že ne.Ráda budu kecat a "čvachtat" o kravinách. :D Se nebojte.A kdybyste náhodou chtěli vědět,na co momentálně myslím,popřípadě dělám,tak od toho je tu twitter (odkaz v horním menu).Tam se něco o mě také dozvíte. :D Sice takové "zbytečné" věci ale i tak. :)
Mějte se a užijte si víkend!
Lizz.
P.s. : To video nahoře....♥♥Je to ten nový klip,ale ne oficiální.Je z toho DvDčka,které má vyjít. :) Ale i tak je to totálně úúúžasné♥♥ Včera večer jsem na něj čekala a vyplatilo se. :)♥♥^^ Už se nemůžu dočkat,až to DvD budu mít doma.♥Tedy snad mi ho neseberou. :D

If I was your boyfriend, I'd never let you go...

9. května 2012 v 15:19 | Lizz. |  something like diary.
...i can take you places you ain't never been before.Baby take a chance or you'll never ever know.I got money in my hands that I'd really like to blow ... Swag swag swag, on you...
→ text. : justin bieber. (boyfriend) Nikdy jsem neposlouchala jeho písničky,líbí se mi od něj jen dvě včetně téhle.Je jako droga,doporučuji. ;)

Hi my sweethearts!Jak jsem slíbila,tak píšu ve zkratce můj deník.Tedy spíše "vykecávací článek" o ničem.Ale neřeším to a byste také neměli.

Dneska byla škola - opět.Nechtělo se mi vstávat - opět.Ale nebylo to tak hrozné,tak jsem očekávala.Tedy ne žádná sláva,ale tak,dalo se to.Psali jsme dva testy - z fyziky a chemie.Celkem pecka,ale mohlo by to být oboje do dvojek,i když...Nevím.Nechám se překvapit.Fyzika těžká jak "nevím co" a chemie...Ta se vcelku dala,i když se tam asi pár "vroubků" najde.Teď už jsem konečně doma.Půjdu nejspíš na zahradu a musím se učit na další den.Přírodopis - píšu test na úžasnou trávicí soustavu,včetně popisu těch "orgánů" tam. :D Se fakt těším,navíc je to kolem 10 stránek v sešitě,takže...Mě tu dneska už zřejmě neuvidíte.Ale napsat jsem chtěla,a to jsem taky udělala.Alespoň nemusíte číst ty moje šílený slohovky. :D Ale o víkendu...Čekejte opravdu článek se vším všudy.Těšte se na ty odstavce.Muhahá! :D Zítra bych se mohla ozvat.Opět,i když nevím.Podle toho,jak bude čas (a nálada,překvapivě).

Mějte se a užívejte si středu (nevím proč,když je to všední den. :D)
normal Lizz.

Animation from we♥it. (pozn.: přede mnou byste asi neutekli,pánové. ;D)

EDIT [9.5.2012 - 16:30] Čtu to už na druhém blogu a je to opravdu pravda.Videoklip k More Than This bude již tento pátek.♥♥Nechtějte ani vědět,co jsem dělala,když jsem se to dozvěděla. :D♥ Strašně se na to těším,protože ta písnička je totálně úžasná... ♥♥

EDIT [10.5.2012 -14:45] Dneska na blogu nebudu.Mám plno věcí do školy.Ale mám další super zprávu.Snad tu nejúúúžasnější na světě.♥♥♥ Nebudu více vypisovat,stačí,když kouknete zde a pochopíte.Všiměte si mého komentáře,ten mluví za vše. :D (jsem tam normálně jako Lizz.) :D


favourite pictures. [no#3]

8. května 2012 v 12:49 | Lizz. |  pictures.
Tak přece se ozývám.Se se mnou asi něco stalo nebo co. :D Nějak mi tady na tom záleží,aby to tu jen tak nestálo,a tak přidávám obrázky do "sbírky".Tentokrát už to bude někdo "známý".Odhodlala jsem se je sem přidat.Můžete se pomalu rozplývat,dámy - máte to povolené od doktorky a docentky Lizz. ;D Mě už teď pár slin ukáplo. :D A zkuste uhádnout mého "ňunínka" - pokud to tedy ještě nevíte,i když byste mohli,mluvím tady o něm pořád. ;D
Užívejte si poslední volný den! :)
Lizz.

informations.

7. května 2012 v 16:19 | Lizz. |  something like diary.
Hi babes!Již včera byla dokončena menší rekonstrukce,včetně nového designu,za který strašně moc děkuji Kate.Jsi zlatíčko♥.Dopřidala svůj profil,kde se můžete dozvědět také něco o mně. :) (jsem nezajímavá :D) Také se můžete zapsat do náběru favourite.
Dneska bohužel už nic nepřidám.Je hokej!♥ My je dáme,nebojte! :D I když bych možná něco mohla sem ještě hodit,ale asi až na večer.Zítra se budu hlavně učit,čeká nás dost testů a musím dostat dobré známky.Ale nebojte,přidám určitě něco během týdne.
Mějte se. :)
Lizz.
P.s. : Budu ráda,když do komentářů napíšete i názor na design.Díky. :)

wanna be my favourite site?

7. května 2012 v 15:39 | Lizz.
Tak mě napadlo.Udělat něco jako malý náběr favourite.Není to jako Affs.Nezapisuji se do kontrol,ani nic podobného.A ani u mě nic podobného nebude.Pokud se vám prostě můj blog líbí,tak máte možnost se zapsat. :)

1.Přezdívka [jméno]
2.Blog
3.Zaměření blogu

To je vše.Pokud mě váš blog zaujme,ozvu se co nejdříve,co to půjde. :)