Červen 2012

1.6.2012 aneb poslední článek na tomto blogu.

1. června 2012 v 19:30 | Lizz. |  something like diary.

Soo.Can we start? Ok.
Zdravím všechny na tomto blogu.

Začnu pozitivně. Školní výlet u Máchova jezera se vyvedl.Bylo to úžasné. Zase jsme si všichni správně zadováděli. ;D Máme nachozeno opravdu hoodně kolimetrů.Byli jsme například na hradu Bezděs nebo na plavbě lodí po již zmiňovaném Máchově jezeře.Bylo to opravdu super,ale jsem ráda,že jsem doma.Tak jako každý,když přijede z výletu.Vrátila jsem se včera kolem poledního,jen pro informaci. :)

Další skvělá zpráva.Mám to DVD Up All Night Tour!♥ Je to to nejúžasnější DVD na světě!AHBISFGDZIOFWZVIOGWF♥♥♥ Ještě teď nenacházím slova.Opravdu.Kdo je tak extrémní fanoušek 1D tak,jako já,tak by si to na 100000000% neměl nechat ujít.Mohla bych na to koukat pořád dokola.Totálně ..... PROSTĚ PECKÁÁÁ NEJVĚTŠÍÍÍÍ! ;D♥♥ Všechno z koncertu je živě a ty momentky tam...awww♥ A záběry ze zákulisí....awwww♥ ;D A navíc jsou ty i dosavadní videoklipy,čili What Makes You Beautiful,Gotta Be You a One Thing. :)♥♥ Nádhera!♥♥

A teď k nadpisu - je to opravdu tak.Tento blog končí.Zatím ani tu fansite nemám rozjetou,takže odkaz dávat nebudu.Mám tam jen design a rozcestníky bez odkazů a ani nevím,kdy jí zprovozním.Zatím určitě ne.Čas na to nemám.Určitě bych sem kdyžtak dodatečně hodila odkaz.Prozradím jenom celebritu - blog by byl o Kristen Stewart. :) Patří mezi mé oblíbené herečky,tak proto. :) A vůbec netuším,jak to tu zakončím.Chtěla bych poděkovat za ty všechny úžasné komentáře, a že jich bylo opravdu požehnaně, za což sem ráda. :)♥ Přes tento blog jsem poznala tolik úžasných lidí,že je snad ani všechny nevypíši - ALE ZLATA!V KONTAKTU S VÁMI ZŮSTANU,I KDYSTE NECHTĚLI! :DD Ještě,že mám na vás skype. :) Nechtěla bych ztratit ani jednoho z vás. :)♥ Vypíši alespoň pár z vás. Cortney*,Lens,Rachel. ,Niky, Carol.Tommo,Jerry,Cath .... Všichni jste úžasní. :))
Takže...to je zřejmě všechno.Děkuji vám moc za všechno.A pamatujte si jednu věc o mě : FANOUŠEK ONE DIRECTION JSEM A VŽDYCKY BUDU!NEVZDALA BYCH SE JICH OPRAVDU NIKDY.MILUJI JE CELÝM SVÝM SRDCEM A VÍ TO I MÉ OKOLÍ,HLAVNĚ RODIČE,KTERÝM TO UŽ OBČAS PĚKNĚ LEZE NA NERVY. :DD Ale chápou mě - naštěstí. :))
Mějte se tu všichni krásně a kdyžtak bych napsala ještě tu adresu na tu fansite,ale zatím ne. :)
Lizz. :)

animations from tumblr.com
EDIT [2.6.2012 - 13:47] Diary and fanfiction blog with Rachel. kissablecheeks Všechny další informace na blogu. ;)