about admin.

lizz. aneb ten malý ďáblík,co to tu vlastní.

6. května 2012 v 19:00 | Lizz.
» Přezdívka : Lizz.,Adele
» Věk : 15
» Výška : Nemusíte vědět. :D Ale kdyby to náhodou někoho zajímalo,tak 165 cm.:)
» Barva očí : Modrá.
» Barva vlasů : Hnědá.
» Koníčky : Můj pejsek,grafika,badmington,internet (WTF? :D)
» Miluji: One Direction (velice velké překvapení :D),léto,prázdniny,zmrzlinu,ovoce,mou rodinu a kamarády,nakupování,dlouhé spaní (ano,jsem věčný spáč),psaní povídek (jestli se to dá tak říct :D),"konverzování" na skypu. :D
» Co nesnáším: koprovku a kulajdu (:D),svíčkovou,nafoukané dámičky,které si myslí,že jim patří celý svět a falešné lidi.
» Zpěvačky/zpěváci : One Direction (my happiness),Bruno Mars,Adele,Rihanna,Miley Cyrus,Selena Gomez,Katy Perry,Cher Lloyd, Black Eyed Peas ...
» Mé oblíbené filmy/seriály: Je jich spousta.Ale např. : Twilight Sagu,animáky :D (Toy Story,Shrek apod.),Harry Potter (od začátku až do konce :D),Přes noc třicítkou,10 věcí,které na tobě nenávidím,Year in the Making,How i met Your mother,Big Bang Theory a tak dáále.
» Ve zkratce o mně : Celkem normální a velice slušná...Tak to jsem se hodně sekla! :D Mám hodně často pusu otevřenou.Umím být hodná i zlá,obětavá a i naopak.Tip?Moc neprudit. :D Ale když budete hodní,budu i já.Snažte se být vůči mě prosím chápaví. :)

» Skype : adule111
» Icq: 614 213 974
» Twitter : @TheSmilingAdele
 
 

Reklama