pictures.

favourite pictures. [no#3]

8. května 2012 v 12:49 | Lizz.
Tak přece se ozývám.Se se mnou asi něco stalo nebo co. :D Nějak mi tady na tom záleží,aby to tu jen tak nestálo,a tak přidávám obrázky do "sbírky".Tentokrát už to bude někdo "známý".Odhodlala jsem se je sem přidat.Můžete se pomalu rozplývat,dámy - máte to povolené od doktorky a docentky Lizz. ;D Mě už teď pár slin ukáplo. :D A zkuste uhádnout mého "ňunínka" - pokud to tedy ještě nevíte,i když byste mohli,mluvím tady o něm pořád. ;D
Užívejte si poslední volný den! :)
Lizz.

favourite pictures. [no#2]

29. dubna 2012 v 10:49 | ^^Lizz
I tento týden jsem zabrouzdala na we♥it a uložila si pár obrázků,které mě zaujaly.Je to takový mix.Od Londýna♥ až po nějakou "neonovou stěnu" - nevím,jak to nazvat. :D Jsou čtyři.Dostačující ne?Alespoň nebudete od toho úmorného vedra vyčerpaní ještě koukáním na obrázky.Jak já na vás myslím - sledujete to? ;D Užijte si je. :))

P.s. : Píšu FFku,tak jsem se chtěla zeptat,kdybych jí zveřejňovala,jestli by jí někdo četl.Díky. :)) (hádat s kým,je trochu zbytečné,ne? ;D)
P.s.s. : Kluci (z 1D samozřejmě) jsou 2. v Óčko Chart.Hlasovat se nedá,už jsou tam 5.týden.Harich je předběhl.Grrr. :/ :DD Ale i tak úspěch. :)) Byli stále první. ;)

favourite pictures. [no#1]

22. dubna 2012 v 10:19 | ^^Lizz
Hezké ráno.Nebo spíš dopoledne.Dneska jsem vstala dříve a tak vám přináším několik mých oblíbených obrázků.Vybrala jsem je na téma léto.Ano léto.Sice to tak venku občas nevypadá,ale pomalu se nám blíží,takže se na něj alespoň trochu připravíme.Jinak deník dneska zřejmě nečekejte - mám dost učení a plno toho do školy.Ale jedna dobrá zpráva - mám přeobjednáno to DvDčko Up All Night z turné One Direction!Máma mi ho dovolila si předobědnat.Bože já jsem totálně happy!Ale měla jedno pravidlo - zlepšení se ve škole.No jo no.Takže se teď budu hodně snažit,jinak budu "vy víte kde".Nechci,aby mi to DvDčko sebrala. :D Jinak jsem taky četla [ne]milou zprávu - Harry Styles má pří...pří...PŘÍTELKYNI!A víte koho?No blonďatnou americkou sexbombu - Emmu Ostilly.A samozřejmě - jak jinak,než modelka.Byli viděni včera a i předcházející dny.A prý,že by chodili i normání holkou,fanynkou.Vidím.Ne,že bych mu to nepřála,ale prostě mě to štve.Docela dost.No hlavně,ať je šťastný - jsem trošku ironická co?Chci,aby byl šťastný.Tečka,ale prostě...Mám nutkání mu "NĚCO SDĚLIT". Opět je prostě někdo slavný.Někdo,kdo je ...No raději nic.Přejme jim to.Mějte se hezky a užívejte si neděli. :) ^^ [více o tomto "vztahu" zde]

P.s. : Vypadá to,jako kdybych psala zase deník....Úžasné. :D

edit. [14:40] - Žárlivost,aneb někteří "directioners" to fakt přehánějí.. ://Tohle nejsou fanoušci...[zde]

 
 

Reklama