something like diary.

1.6.2012 aneb poslední článek na tomto blogu.

1. června 2012 v 19:30 | Lizz.

Soo.Can we start? Ok.
Zdravím všechny na tomto blogu.

Začnu pozitivně. Školní výlet u Máchova jezera se vyvedl.Bylo to úžasné. Zase jsme si všichni správně zadováděli. ;D Máme nachozeno opravdu hoodně kolimetrů.Byli jsme například na hradu Bezděs nebo na plavbě lodí po již zmiňovaném Máchově jezeře.Bylo to opravdu super,ale jsem ráda,že jsem doma.Tak jako každý,když přijede z výletu.Vrátila jsem se včera kolem poledního,jen pro informaci. :)

Další skvělá zpráva.Mám to DVD Up All Night Tour!♥ Je to to nejúžasnější DVD na světě!AHBISFGDZIOFWZVIOGWF♥♥♥ Ještě teď nenacházím slova.Opravdu.Kdo je tak extrémní fanoušek 1D tak,jako já,tak by si to na 100000000% neměl nechat ujít.Mohla bych na to koukat pořád dokola.Totálně ..... PROSTĚ PECKÁÁÁ NEJVĚTŠÍÍÍÍ! ;D♥♥ Všechno z koncertu je živě a ty momentky tam...awww♥ A záběry ze zákulisí....awwww♥ ;D A navíc jsou ty i dosavadní videoklipy,čili What Makes You Beautiful,Gotta Be You a One Thing. :)♥♥ Nádhera!♥♥

A teď k nadpisu - je to opravdu tak.Tento blog končí.Zatím ani tu fansite nemám rozjetou,takže odkaz dávat nebudu.Mám tam jen design a rozcestníky bez odkazů a ani nevím,kdy jí zprovozním.Zatím určitě ne.Čas na to nemám.Určitě bych sem kdyžtak dodatečně hodila odkaz.Prozradím jenom celebritu - blog by byl o Kristen Stewart. :) Patří mezi mé oblíbené herečky,tak proto. :) A vůbec netuším,jak to tu zakončím.Chtěla bych poděkovat za ty všechny úžasné komentáře, a že jich bylo opravdu požehnaně, za což sem ráda. :)♥ Přes tento blog jsem poznala tolik úžasných lidí,že je snad ani všechny nevypíši - ALE ZLATA!V KONTAKTU S VÁMI ZŮSTANU,I KDYSTE NECHTĚLI! :DD Ještě,že mám na vás skype. :) Nechtěla bych ztratit ani jednoho z vás. :)♥ Vypíši alespoň pár z vás. Cortney*,Lens,Rachel. ,Niky, Carol.Tommo,Jerry,Cath .... Všichni jste úžasní. :))
Takže...to je zřejmě všechno.Děkuji vám moc za všechno.A pamatujte si jednu věc o mě : FANOUŠEK ONE DIRECTION JSEM A VŽDYCKY BUDU!NEVZDALA BYCH SE JICH OPRAVDU NIKDY.MILUJI JE CELÝM SVÝM SRDCEM A VÍ TO I MÉ OKOLÍ,HLAVNĚ RODIČE,KTERÝM TO UŽ OBČAS PĚKNĚ LEZE NA NERVY. :DD Ale chápou mě - naštěstí. :))
Mějte se tu všichni krásně a kdyžtak bych napsala ještě tu adresu na tu fansite,ale zatím ne. :)
Lizz. :)

animations from tumblr.com
EDIT [2.6.2012 - 13:47] Diary and fanfiction blog with Rachel. kissablecheeks Všechny další informace na blogu. ;)

informations about this weekend and more.

18. května 2012 v 14:20 | Lizz.
Ahoj.Dneska píšu jen tak na rychlo.Nebudu tu přes celý víkend,jak už jsem psala v minulém článku (ano,ten dlouhý :D).A taky jedna novinka.Nevím,ale asi si dám pauzu.Nevím,na jak přesně dlouho prostě...Chcete něco vědět?Šíleně mě to táhne na fansite stránku.Přemýšlela jsem už o pár lidech (s kým tu fansite) a nemyslete si,že mě to napadlo dneska.Chtěla jsem fansite už dříve.Měla jsem jich už hodně,ale to už je docela dost dlouho.

Kdybych tady náhodou nebyla příští týden (kvůli té neaktivitě),tak pamatujte.Řeknu to už teď. OD 28.5.2012 (pondělí)- 31.5.2012 (čtvrtek) tu taky nebudu.Jedeme na ten školní výlet.Takže bych se tu objevila 1.6.2012 a kdyžtak napsala co a jak dál a popřípadě i dala ten odkaz na fansite.
Nic víc vypisovat nebudu. :)
Mějte se krásně,nezlobte a užívejte krásného počasí - tedy pokud bude. :)
Lizz.
P.s. : Na twitteru budu určitě (tedy ten příští týden),na tom jsem docela dost závislá. :D A na skypu...jak bude nálada. ;DD

Animation from we♥it

keep calm and LOVE TWITTER.

16. května 2012 v 16:10 | Lizz.
Hi my honeys.♥ Dneska jsem zkončila ve škole už v půl dvanácté,takže celkem pohoda. :P Až na to,že jsme psali z matiky,která by ale mohla dopadnout docela slušně a dostala jsem za tři z fyziky.No jo no,co se dá dělat.Ale tak tam mám většinou dvojky,takže to musím utáhnout do toho vysvědčení na tu dvojku.Stejně tak i tu matiku,nesmím mít žádnou trojku na vysvědčení.A včera jsem dostala jedničku z angličtiny(dobře,jedna mínus,ale ta chyba byla taková fakt mini).Takže to jsem byla ráda. :) Překlad písniček a videjí s 1D se VYPLÁCÍ lidi! :D Ale samozřejmě je to i tím,že jsem se i docela učila.Mám angličtinu ráda.No určitě víc,než češtinu.Jsem to ale vlastenec. :D Ale tak když máte učitelku na češtinu jako my,tak...byste pochybovali taky. :D

diary with my favourite music no#1.

14. května 2012 v 16:40 | Lizz.
Ahoj.Dneska mám výjímečně čas a to je pondělí,takže jsem vám našla pár mých oblíbených písniček a ještě k tomu pár mých slov.Nejspíš pojedeme se třídou na "školu v přírodě" - opravdu jen v uvozovkách. :D Mělo by to být na čtyři dny,ale ještě nic není jisté.A bylo by to až později,zhruba za čtrnáct dní,takže hlavně nejančete,že už jedu teď. :D Vše bych potom ještě upřesnila.Ale jelikož jsme dneska učitelku naštvali (tedy já ne,ale NĚKDO určitý ano),tak to moc dobře pro nác nevypadá,uvidíme. :) Dneska musím vyhledat ještě nějaký věci na dějepis,takže mám toho ještě dost.Jen jsem chtěla napsat.Alespoň víte,co se děje. :)

A teď ty písničky.Tentokrát tam 1D dávat ani nebudu,ty si POUŠTÍM KAŽDÝ DEN A VŠECHNY,TAKŽE TY JSOU AKTUÁLNÍ POŘÁD. ;D Dávám sem jiné. Užijte si je. :)

0.01 Taio Cruz [Troublemaker]

0.02 Rihanna [Where Have You Been]

0.03 Flo Rida ft. Sia [Wild Ones]

0.04 Cover Drive [Twilight]

Animation from weheartit [byla jsem z ní mimo :** :P :D♥♥]

(new) little baby.

13. května 2012 v 14:59 | Lizz.
Ještě dneska jsem musela napsat.Zrovna jsme přijeli s rodinou (tety,rodiče,sestřenice - a samozřejmě její manžel) z nemocnice.Byli jsme navštívit sestřenici (je jí 25 let - mimochodem),která včera porodila.Máme prvního kluka do rodiny! :D My jsme totiž holčičí klan. :D Samý holky,takže nám to pěkně přerušili. :D Opravdu jsou tu v naší rodině chlapi jenom jako otcové,ale potomci..tsss...samé holky. :D Ale tedy stálo to za to.On je úplně ňuňu.♥ Strašně maličkatý stvoření a je absolutně kouzelnej. :))♥ Takový naducaný tvářičky,malý ručičky prostě...Kouzlo. :) Jen jsem vám to chtěla napsat,protože jsem se s tímto zážitkem ještě chtěla svámi dneska podělit. :)

(do)užijte si neděli.
Lizz. :)

when he opens his arms and holds you close tonight...

12. května 2012 v 18:10 | Lizz.
It just won't feel right,'Cause I can love you more than this, yeah ...
Tak tohle jste si zřejmě nepředstavovali,že?Objevila jsem se zde - ANO!A čeká vás slohovka!Těšíte se?Myslím,že jo (trapný moment,když si musím odpovídat sama). :D Je to ta slibovaná a dlouhá.Muchachá!Jsem ďábel. :P ;D A šetřit smajlíkama taky nebudu,protože mám proč.Vše se dozvíte v průběhu.A nevšímejte si kdyžtak toho,že jsou tady jenom animace s NIMA.Mám pár důvodů.Opravdu. :D (a ano,slyšela jsem o tom anti-blogu,kdyby se někdo ptal.Ta "slečna" tam už má také ode mně jeden komentář.)Ale teď jdeme na to příjemné. :D

i will not on blog.

11. května 2012 v 14:10 | Lizz.

Zdravím všechny příznivce tohoto blogu (je jich málo - vím to. :P) Tento víkend tu zřejmě vůbec nebudu.Nemám chuť.Čas by byl,ale prostě se mi nějak tak nechce dřepět na blogu,a to i přes to,že má být o víkendu ošklivo.Ale tak třeba jo,ale vidím to marně.Opravdu se omlouvám,ale trošku mě prosím chápejte.Ale komenty psát budu. :D Už mám také skluz snad ve všech FFkách,které čtu.Přibývají stále nové díly, a já je totálně neztíhám.Takže to napravím o víkendu.Na skypu ale snad budu,pro ty,co si myslí,že ne.Ráda budu kecat a "čvachtat" o kravinách. :D Se nebojte.A kdybyste náhodou chtěli vědět,na co momentálně myslím,popřípadě dělám,tak od toho je tu twitter (odkaz v horním menu).Tam se něco o mě také dozvíte. :D Sice takové "zbytečné" věci ale i tak. :)
Mějte se a užijte si víkend!
Lizz.
P.s. : To video nahoře....♥♥Je to ten nový klip,ale ne oficiální.Je z toho DvDčka,které má vyjít. :) Ale i tak je to totálně úúúžasné♥♥ Včera večer jsem na něj čekala a vyplatilo se. :)♥♥^^ Už se nemůžu dočkat,až to DvD budu mít doma.♥Tedy snad mi ho neseberou. :D

If I was your boyfriend, I'd never let you go...

9. května 2012 v 15:19 | Lizz.
...i can take you places you ain't never been before.Baby take a chance or you'll never ever know.I got money in my hands that I'd really like to blow ... Swag swag swag, on you...
→ text. : justin bieber. (boyfriend) Nikdy jsem neposlouchala jeho písničky,líbí se mi od něj jen dvě včetně téhle.Je jako droga,doporučuji. ;)

Hi my sweethearts!Jak jsem slíbila,tak píšu ve zkratce můj deník.Tedy spíše "vykecávací článek" o ničem.Ale neřeším to a byste také neměli.

Dneska byla škola - opět.Nechtělo se mi vstávat - opět.Ale nebylo to tak hrozné,tak jsem očekávala.Tedy ne žádná sláva,ale tak,dalo se to.Psali jsme dva testy - z fyziky a chemie.Celkem pecka,ale mohlo by to být oboje do dvojek,i když...Nevím.Nechám se překvapit.Fyzika těžká jak "nevím co" a chemie...Ta se vcelku dala,i když se tam asi pár "vroubků" najde.Teď už jsem konečně doma.Půjdu nejspíš na zahradu a musím se učit na další den.Přírodopis - píšu test na úžasnou trávicí soustavu,včetně popisu těch "orgánů" tam. :D Se fakt těším,navíc je to kolem 10 stránek v sešitě,takže...Mě tu dneska už zřejmě neuvidíte.Ale napsat jsem chtěla,a to jsem taky udělala.Alespoň nemusíte číst ty moje šílený slohovky. :D Ale o víkendu...Čekejte opravdu článek se vším všudy.Těšte se na ty odstavce.Muhahá! :D Zítra bych se mohla ozvat.Opět,i když nevím.Podle toho,jak bude čas (a nálada,překvapivě).

Mějte se a užívejte si středu (nevím proč,když je to všední den. :D)
normal Lizz.

Animation from we♥it. (pozn.: přede mnou byste asi neutekli,pánové. ;D)

EDIT [9.5.2012 - 16:30] Čtu to už na druhém blogu a je to opravdu pravda.Videoklip k More Than This bude již tento pátek.♥♥Nechtějte ani vědět,co jsem dělala,když jsem se to dozvěděla. :D♥ Strašně se na to těším,protože ta písnička je totálně úžasná... ♥♥

EDIT [10.5.2012 -14:45] Dneska na blogu nebudu.Mám plno věcí do školy.Ale mám další super zprávu.Snad tu nejúúúžasnější na světě.♥♥♥ Nebudu více vypisovat,stačí,když kouknete zde a pochopíte.Všiměte si mého komentáře,ten mluví za vše. :D (jsem tam normálně jako Lizz.) :D

informations.

7. května 2012 v 16:19 | Lizz.
Hi babes!Již včera byla dokončena menší rekonstrukce,včetně nového designu,za který strašně moc děkuji Kate.Jsi zlatíčko♥.Dopřidala svůj profil,kde se můžete dozvědět také něco o mně. :) (jsem nezajímavá :D) Také se můžete zapsat do náběru favourite.
Dneska bohužel už nic nepřidám.Je hokej!♥ My je dáme,nebojte! :D I když bych možná něco mohla sem ještě hodit,ale asi až na večer.Zítra se budu hlavně učit,čeká nás dost testů a musím dostat dobré známky.Ale nebojte,přidám určitě něco během týdne.
Mějte se. :)
Lizz.
P.s. : Budu ráda,když do komentářů napíšete i názor na design.Díky. :)

baby you light up my world like nobody else.

30. dubna 2012 v 12:39 | ^^Lizz
...the way that you flip your hair gets me overwhelmed...
No neříkejte,že neznáte text k What Makes You Beautiful lidi! :DJinak přeji hezké odpoledne.Už jsem opět zdvořilá dívka. :P ;D A ano,mám volno,jak už tady psala asi nejmíň 10x.Takže jsem se hezky vychrupkala.(Promiň Cortney,ráda provokuji ;DD,ale neboj - buřtíci budou :D - pochopí jen ona :D)
Takže ještě zítřek a už se zase jde do školy?Tss...Se mi nechce.I když máme jenom do půl dvanácté.Ale potom jdu na to slavné doučování z matiky a tam budu tak 2 hodiny.Hrůůza,ale tak - je to pro mé dobro.I tak přijdu kolem půl třetí,takže by tu něco přibýt mělo.Možná i ta moje slavná FFka.Můžete slavit!Přemluvili jste mě! :D

beautiful sunny day.

28. dubna 2012 v 15:29 | ^^Lizz
Tento článek píši už PODRUHÉ.Ano,drahý a milovaný blog.cz zase blne.Ale už na to upřímně seru.Ano,řekla jsem tu sprosté slovo,tak mě nahlašte.Bože můj.Ale teď k dobrým zprávám - tímhle si nenechám zkazit náladu. ;D
Dneska a i včera je totálně krásně.Doufám,že to bude pokračovat.Konečně je pařáák!Yes! :D A k tomu máme ještě volno.Sobota,neděle,pondělí a úterý.Co podniknout? Nejspíš pojedeme s kamarádkou směr hl.město Praha.Omrknout obchůdky.No jo.Já jsem věčný nákupčí. :D A když to nevyjde...Tak se budu válet na zahradě na lehátku a slunit se.Alespoň se trochu opálím.Jsem totiž jak lednička - ta bílá. :D Prostě to počasí.Dává tolik energie! :D A proto se budu válet - no jo,už to tak bude. :D To počasí - to dělá divy.Mám tu smajlíků jak nas****. :D To já ne. :D A příští týden to samé - středa,čtvrtek,pátek půjdu do školy a potom opět sobota,neděle,pondělí a úterý doma.Řiditel nám dal řiditelské volno na pondělí.Dvakrát za sebou!Lidi - slavíme!! :D Takže doufám,že si to volno užíváte jak nejlépe to jde.Já tedy určitě. :D
Pápá lálá.
Lizz. ;D

Personal playlist : WMYB [One Direction] - Co jiného k tomuto dni,né? :D Hrály jí i na Evropě,když jsem byla venku - Ou jééé. :D
Oddělovače : S-A*.Thanks. :))^^

neztíhám,nestačím a ani nesvačím.

25. dubna 2012 v 14:19 | ^^Lizz
Dnes jen tak orientačně.Vůbec nezíhám.Ani přesně nevím,proč jsem si zakládala tento blog.Nevím.Možná proto,že se občas potřebuji "vykecat" - asi jako každý. :D Dneska jsme měli ve škole do půl druhé,takže to šlo.Po dvou odpoledkách alespoň menší oraz.Zítra jedu k doktorovi do Prahy.Takže žádná škola.Jupíí! :D Ale v pátek jo - mám ještě projekt na dějepis,takže ho musím udělat.Prostě neztíhám no.Berte to
tak,že když budu mít co napsat,tak napíši.Blog není přeci povinnost,je to radost,takže když budu mít nápad,co napsat,tak to tu uvidíte.Jinak ne. :))
Mějte se bobci. ;D
Lizz.
P.s. : Bože,tohle není konec,kdyby si to tak někdo vyložil! :D
Avatar by me Lizz.[Adele]

school and other things.

23. dubna 2012 v 16:09 | ^^Lizz
Dobré odpoledne. :) Před chvílí jsem zrovna přišla ze školy,dnes je to vlastně jen takový zápis - nemám moc času,takže nic dlouhého.Radujte se! :D Ne opravdu.Musím se připravovat na další den a chci pokračovat v dobrých známkách,stejně tak,jako dnes.Více se dozvíte v celém článku. :)

first article.

21. dubna 2012 v 16:09 | ^^Lizz
První článek na tomto blogu. Chtěla jsem,aby nezačínal nějak typicky,jako například "vítejte na mém blogíísku!",tak to začnu po svém.Jako vždycky.Začnu tím,o čem tenhle blog je,čili o mně a tak trochu o mém životě. Co se děje v mé hlavě je občas nepochopitelné,tak články tohoto typu nebete vážně (viz. mini profil nahoře - jestli pak si ho někdo všímavý všimnlul? - zajímavá věta).

 
 

Reklama